Třetí květnový víkend patřil 7. ročníku Policejního pochodu Brdy 2024

V pořádku jsme se všichni přesunuli do místa našeho víkendového pobytu, menšího rodinného penzionu. Páteční večer jsme se sešli na místním hřišti, odkud ve 22 hodin odcházeli účastníci pochodu EXTRÉM – 50 km. Jistě úžasný zážitek.

My jsme se ale především chtěli přivítat s naprosto báječným člověkem a troufám si tvrdit i policistou srdcařem – Honzíkem Francem. Tento policista má vše srovnané a v jeho blízkosti se člověk cítí uvolněně. I při hovoru si na nic nemusíme hrát, otevřeně si vše říkáme. Více takových lidí. A hlavně – více takových policistů.

Blížila se naše hodina a my jsme se přesunuli na ubytování. Těšili jsme se na sobotní den – na pochod. Ranní sobotní den nás vyprovodil pěknou hudbou. Není nad to si udělat příjemné ráno. Po snídani jsme vyrazili do lesů. Od ráda pršelo, ale to pro nás nebyla žádná překážka. Zvláště když jsme šli úžasnou přírodou. Pohoda a opět jen pohoda. Povídali jsme, užívali si sebe navzájem a zkrátka všeho krásného, co nám příroda nabídla. Ale jak se říká, vše, co je pěkné, co vnímáme jako báječné, hodně rychle uteče. Do CÍLE jsme došli
velmi příjemně naladěni. Zaregistrovali jsme se, aby organizátoři věděli, že jsme v pořádku. Dostali diplom a odznak. Prohodili milá slova s Honzíkem Francem. Šli se umýt a pak zpět mezi ty fajn lidi.
Milá slova s námi vedl i pan Miloš Navrátil, ze Zdravotnického zařízení MV. Děkujeme, pane Navrátile.
Mimo jiné i po celou dobu pochodu nad námi drželi ochranná křídla pánové z tohoto zařízení..

Děkujeme z celého srdce organizátorům, děkujeme za báječný víkend.
Policejní klub Příbram, z. s. posílá pravidelně ze startovného nadaci nemalý finanční dar.
Poděkování patří také pracovníkům ze Zdravotnického zařízení MV – byli připraveni pomoci, pokud by se některý z účastníků pochodu ocitl v nouzi. Opravdu díky za to, že jste.
 
Dále děkujeme naší NADACI POLICISTŮ A HASIČŮ, že jsme se mohli zúčastnit a prožít báječné okamžiky.  Nadaci, která více jak 20 let plní své poslání.
Je nám velkou ctí ji takto reprezentovat.

S úctou nadační maminka Martina Linhartová s dcerou Martinou a Milanem.
S úctou nadační maminka Jiřina Dlouhá se synem Honzou.
Foto: archiv nadace.