Dětský den MV ČR 2023

Dětský den Ministerstva vnitra ČR – aneb Potkej své hrdiny –

ve sportovním areálu Olymp Centrum sportu MV v pražské Stromovce

v sobotu 9. září 2023.

 

Den plný zábavy a pohybu přilákal stovky rodin s dětmi. Letošním partnerem byl ženský volejbalový tým. Ve stánku Nadace policistů a hasičů – vzájemná pomoc v tísni byly k dispozici nejen její informace a propagační materiály, ale i lístky do dopolední a odpolední tomboly. Rozdalo se 663 soutěžních karet na razítka – tolik dětí soutěžilo.

Čekaly na ně soutěže a kvízy o ceny, statické a dynamické ukázky policejní a hasičské techniky, dětský koutek, divadelní představení, představení a autogramiáda volejbalistek, nafukovací atrakce, hudební vystoupení a jako vyvrcholení celé akce přílet policejního vrtulníku 

Za profesionální a velice milé asistence policistů získala nadace z charitativní akce za účelem její podpory od návštěvníků finanční dar ve výši 35 245 Kč.

 Děkujeme především všem policistům, hasičům a zaměstnancům resortu za jejich pravidelné i nepravidelné finanční dary či za jinou pomoc a také ostatním sponzorům a přátelům nadace. Bez jejich laskavé solidarity bychom nemohli našim pozůstalým dětem po zahynulých policistech a hasičích při výkonu služby a těžce tělesně postiženým bývalým policistům a hasičům, kteří se zranili při plnění služebních úkolů poskytovat péči v takovém rozsahu.

Nedílnou součástí nadační činnosti je pomoc policistům a hasičům ve služebním poměru, případně jejich rodinám, k překlenutí nepředpokládané tíživé životní situace

vzniklé ze zdravotních či sociálních příčin nebo v důsledku živelné katastrofy.

 Děkujeme Odboru tisku a public relations Ministerstva vnitra ČR za pozvání na akci a za jeho profesionální, laskavou a letitou podporu - a policistům za asistenci ve stánku.

 Fe  

Foto archiv nadace.