« zpět

ZÁCHRANÁŘI DĚKUJEME 2016 - Cirkus Jo-Joo pro nadaci

POMÁHAT A CHRÁNIT – vystoupení cirkusu Jo-Joo

 „Záchranáři děkujeme 2016“

     Vážení kolegové, dovolte, abychom Vás seznámili s charitativním projektem „Záchranáři děkujeme 2016“.

     V předchozích měsících došlo k dohodě mezi koordinátorem projektu a národním cirkusem Jo-Joo, který jako poděkování všem záchranářům za jejich namáhavou práci, odehraje veškerá představení na území České republiky se zvýhodněným vstupným pro dospělé i děti záchranářů v roce 2016 za ceny 120,- Kč dospělý, 70,- Kč dítě. Nabídka platí pro všechny záchranáře, tedy profesionální policisty, profesionální hasiče, členy ZZS, členy SDH a jejich rodinné příslušníky. Co je potřeba k uplatnění slevy? Stačí jen na pokladně cirkusu předložit služební průkaz a na tomto základě obdržíte Vy a Vaši rodinní příslušníci zlevněnou vstupenku do galerie. Sleva se týká i občanských zaměstnanců jednotlivých rezortů. Běžný ceník vstupného je pro dospělého od 250,- do 390,- Kč a pro děti od 170,- do 310,- Kč, díky nabídce cirkusu Jo-Joo tedy ušetříte nemalé peníze. Zároveň Vás může i hřát pocit, že z každé zakoupené vstupenky dospělé i dětské jde na konto Nadace policistů a hasičů 20,- Kč. Celková částka bude zveřejněna v Nymburce v listopadu, kde bude šňůra ukončena a šek bude předán nadaci.

V roce 2015 se do projektu zapojili policisté a hasiči ze Středočeského a Jihomoravského kraje. Poslední představení roku 2015 bylo zároveň věnováno nadační rodině, kdy jsme vyprodali celé šapito v Poděbradech a přivítali 85 členů nadační rodiny, která se sjela ze všech koutů ČR. Šek s výtěžkem na celkovou částku 119.350,- Kč byl na místě předán řediteli nadace. Vzhledem k obrovskému úspěchu celé akce jsme se letos rozhodli naši „základnu“ rozšířit i o další členy IZS v celorepublikovém měřítku, která kopíruje trasu cirkusu.

Představení cirkusu Jo-Joo je inspirováno filmem Madagaskar.     

Nadace Policistů a hasičů je nezisková organizace, jejímž posláním je pečovat o pozůstalé děti po policistech a hasičích zahynulých při výkonu služby a o těžce tělesně postižené bývalé policisty a hasiče, kteří se zranili při plnění služebních úkolů.

     Záštitu nad celou akcí 2016 převzal ředitel Nadace policistů a hasičů PhDr. Šutera, principál cirkusu Jo-Joo Jaromír Joo, o záštitu budou požádáni i Ministr vnitra a další vrchní představitelé složek IZS.

    Věříme, že se nejen budete chtít pobavit a ocenit tak práci a snahu cirkusu Jo-Joo, ale zároveň rádi přispějete poměrnou částkou v ceně vstupenky již zmíněné Nadaci policistů a hasičů. V cirkusu Jo- Joo účinkují nejen špičkoví artisté českého i zahraničního formátu, ale  daří se i odchov zvířat, zejména šelem. Největším chovatelským úspěchem v Evropě a možná i ve světě je narození úctyhodného počtu 23 mláďat tygra sibiřského. Tento ohrožený druh byl i díky cirkusu Jo- Joo znovu navrácen zpět do volné přírody.

plk. Mgr. František Kuneš

zástupce vedoucího územního odboru Nymburk

-      koordinátor projektu „Záchranáři děkujeme 2016“

Boleslavská 1831

288 29 Nymburk

e-mail: frantisek.kunes@pcr.cz

tel: 974 878 222

vložila: H. Procházková

zakladatelé nadace

Nadace policistů a hasičů
Ministerstvo vnitra ČR, PS 21, Nad Štolou 3
170 34 Praha 7
IČ: 26 73 87 41

Tel.: +420 974 824 030
Fax: +420 974 824 321