• O nadaci
 • Organizační složky
 • Činnost nadace
 • Kontakty
 • Aktuality
 • Dokumenty
 • Foto - Video
 • Archiv
 • Přátelé
 • Chcete přispět?
  175 787 001 / 0300
  Děkujeme!

  FINANČNÍ DARY VĚNOVANÉ NADACI JSOU BEZE ZBYTKU ROZDĚLENY MEZI NADAČNÍ RODINY.

  « zpět

  Slavnosti bojových umění 2011

  V neděli 16. října se v Ostravě konají Slavnosti bojových umění.  

   

       Výtěžek z akce bude již posedmé věnován Nadaci policiostů a hasičů - vzájemná pomoc v tísni. Ta ho využije na zlepšení životních podmínek dětí po policistech a hasičích, kteří zahynuli při výkonu služby v letech 1993 - 2011 a těžce tělesně postižených bývalých policistů a hasičů, kterým bylo zranění způsobeno při výkonu služby.

   

  Nadace jménem všech potřebných vřele děkuje.  

   

  Slavnosti bojových umění 2011
  Festival „Slavnosti Bojových Umění 2011“ se již po jedenácté konal dne 16. října v hale TJ MITTAL Ostrava. Akce probíhala pod patronací ředitele Krajského ředitelství policie Moravskoslezského kraje pana plk. Mgr. Bc. Tomáše Tuhého a záštitou náměstka primátora Statutárního města Ostravy pana Ing. Martina Štěpánka, Ph.D..  
   
   Pořadatelem akce byl oddíl AIKIDO SKP Ostrava, kde hlavními organizátory festivalu byli policisté – instruktor výcviku služební přípravy a předseda oddílu Aikido SKP Ostrava  nprap. Ing. Kamil Kozák a prap. Radimír Macháček, policista OOP Ostrava – Přívoz a místopředseda oddílu AIKIDO SKP Ostrava. Výtěžek výše zmíněné akce byl již sedmým rokem poukázán na konto Nadace policistů a hasičů – vzájemná pomoc v tísni. Částka, která byla na konto nadace letos odeslána, dosáhla 35 000 Kč. z vybraného diváckého vstupného a5000 Kč., které věnoval Rotary klub Ostrava. Festivalu se zúčastnilo na 400 platících diváků a více než stovka vystupujících. Celková částka poukázaná na konto nadace za sedm let konání festivalu dosáhla 266 000 korun.
   
  Letos se prezentovaly oddíly – AIKIDO, JUDO, KRAV MAGA, TAEKWON-DO ITF, MUAY-THAI, CHAN SHAOLIN SI A DJU SU KUNG FU, KYUDO, IAIDO a KENDO, CAPOEIRA CANDEIAS a KICKBOX MORAVIA. Speciálním hostem festivalu byl zpěvák a herec Ruda z Ostravy.
   
  Akce proběhla za finanční podpory Statutárního města Ostravy, městského obvodu Moravská Ostrava a Přívoz a byla moderována ostravským hercem Vladimírem Polákem.Všichni vystupující se prezentovali bez nároku na honorář.
   
  Šek za vybranou hotovost ze vstupného předali předsedovi nadace policistů a hasičů panuPHDr. Ladislavu Šuterovi a místopředsedovi nadacepanu JUDr. Milanu Štěpánkoviza Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje náměstek ředitele Krajského ředitelství policie Moravskoslezského kraje pan plk. Mgr. Dalimil Sypták společně s  předsedou oddílu Aikido SKP Ostrava panem Ing. Kamilem Kozákem a ředitelem TJ MITTAL Ostrava panem Ing. Tomášem Staníčkem.
   
  Fotoarchiv z  předchozích ročníků je možno shlédnout na webových stránkáchwww.aikido-ostrava.cz oddílu Aikido SKP Ostrava a bude, samozřejmě okamžitě po zpracování doplněn i fotomateriálem z letošní akce a na požádání dodán.
                                                                                        Zpracoval Ing. Kamil Kozák
  zakladatelé nadace

  Nadace policistů a hasičů
  Ministerstvo vnitra ČR, PS 21, Nad Štolou 3
  170 34 Praha 7
  IČ: 26 73 87 41

  Tel.: +420 974 824 030
  Fax: +420 974 824 321