• O nadaci
 • Organizační složky
 • Činnost nadace
 • Kontakty
 • Aktuality
 • Dokumenty
 • Foto - Video
 • Archiv
 • Přátelé
 • Chcete přispět?
  175 787 001 / 0300
  Děkujeme!

  FINANČNÍ DARY VĚNOVANÉ NADACI JSOU BEZE ZBYTKU ROZDĚLENY MEZI NADAČNÍ RODINY.

  « zpět

  Nadace už připravuje další akce

  Jak ten čas letí i na dovolené v Červené nad Vltavou

   

  Již třetí společná nadační dovolená proběhla od 23. do 30. srpna 2008 v Červené nad Vltavou v hotelu Zařízení služeb MV Vltava. Vdovy a sirotky přivítal hotel rozprostírající se na skále nad vodní nádrží Orlík, který byl podle vyjádření všech přítomných bezchybný. Poskytuje dostatek možností pro odpočinek, relaxaci i sportovní vyžití - posilovnu, tělocvičnu, saunu, stolní tenis, venkovní bazén s brouzdalištěm pro děti, tenisové kurty, hřiště na míčové hry, minigolf, ruské kuželky, umožňuje půjčování pramiček, kol, atd. V okolí hotelu je možné se koupat v přehradě, rybařit, provozovat turistiku, cykloturistiku, houbařit i grilovat.

   

  Účast 57 pozůstalých z 24 neúplných rodin po policistech a hasičích, kteří zemřeli při výkonu služby, svědčí o tom, že tyto dovolené se stávají pomalu tradičními a oblíbenými.

   

  Bohatý a zajímavý program
   

  V den příjezdu (sobotu) se po večeři přítomní seznámili s nabídkou akcí, které se v průběhu týdne bezezbytku uskutečnily. Nechyběl tradiční táborák s opékáním buřtů, seznámení s okolím, plavba lodí kolem mostů na přehradě Orlík, atraktivní projížďka psím spřežením a na dvoukolkách Segway, společný výlet na zámek Hluboká nad Vltavou, hrad Zvíkov a prohlídka historického Písku.

   

  Večery vyplnily diskotéky ve společenském sále a řada dalších akcí.

   

  Veškeré činnosti a akce byly pro zúčastněné zdarma. Vedení hotelu nám vycházelo vstříc, takže za veškerá sportovní zařízení, včetně zapůjčování sportovního a rekreačního nářadí, nikdo nemusel platit.

   

  Podařeným dnem byl čtvrtek, kdy po výletu na zámek Hluboká nad Vltavou nám vedení hotelu Štekl (hotel v podzámčí Hluboká - kterému místní neřeknou jinak než Helbich podle televizního seriálu), připravilo zdarma malé občerstvení s možností prohlídky hotelu.

   

  Po exkurzi v jaderné elektrárně Temelín a malém odpočinku proběhla při nádherném odpoledni a večeru společná beseda se členy Správní rady a Dozorčí rady Nadace spojená s grilováním, plaváním, povídáním a poslechem hudby Hradní stráže a policie se zpěvačkou Kateřinou Brožovou.

   

  Další setkání bude v listopadu
   

  Vše krásné ubíhá velice rychle, a když v sobotu při loučení padaly slova chvály, provázená nejednou i slzami, všichni zúčastnění vyjádřili poděkování všem zaměstnancům hotelu, sponzorům, prostě všem, kteří jim krásnou dovolenou připravili a zabezpečili.

   

  Při loučení se přítomní zároveň těšili, že jim Nadace připraví další pěkné chvilky. Že se setkají nejen v letošním roce na společném dvoudenním setkání v listopadu v Praze, ale že se budou setkávat na společných akcích i v letech následujících.

   

  Správní rada a Dozorčí rada Nadace, která pobesedovala s nadačními rodinami v Červené nad Vltavou, rozhodla kromě jiného i o dvoudenním setkání rodin. Uskuteční se 16. a 17. listopadu v Praze. (vš)

  zakladatelé nadace

  Nadace policistů a hasičů
  Ministerstvo vnitra ČR, PS 21, Nad Štolou 3
  170 34 Praha 7
  IČ: 26 73 87 41

  Tel.: +420 974 824 030
  Fax: +420 974 824 321