« zpět

Možnost pro Nadaci

Nadace Policistů a Hasičů- vzájemná pomoc v tísni,  navázala spolupráci se společností HERMOD,a.s., poskytovatelem telekomunikačních služeb prostřednictvím mobilních sítí elektronických komunikací O2, se kterou uzavřeli Rámcovou smlouvu o vzájemné součinnosti a poskytování nadačních darů.
Tato smlouva byla uzavřena s cílem zlepšení podmínek pozůstalých rodin po policistech a hasičích, kteří zemřeli v souvislosti s výkonem služby a bývalým policistům a hasičům těžce tělesně postižených následkem zranění utrpěného v přímé souvislosti s výkonem služby.
Společnost se zavázala  poskytnout  telekomunikační služby prostřednictvím mobilních sítí elektronických komunikací O2 a to za zvýhodněných podmínek pro uživatele v rámci „Programu Policie ČR“ a
nadační dary v měsíční výši 5Kč za každou aktivní SIM kartu v rámci „Programu Policie ČR“, po celou dobu trvání této smlouvy.
 
Nadační rodinky a postižení, mají možnost využití tohoto programu, který nabízí bezkonkurenční podmínky pro mobilní telefonování a to dokonce spolu se všemi rodinnými příslušníky.
 
 
 
ZAPOJENÍ DO PROGRAMU JE VELMI SNADNÉ!
• nevzdávejte se svého čísla, bude převedeno do
programu od každého operátora nebo si můžete pořídit
číslo nové
• bezkonkurenční tarify
• možnost volání ZDARMA se všemi účastníky programu
·        nejvíce volných minut za bezkonkurenční měsíční poplatek!
• zvolte si vhodný tarif, případně mobilní telefon z nabídky
• kontaktujte ZDARMA   zákaznickou linku 800 400 499
nebo navštivte stránky www.hermod.cz
 
Zpracoval: M.Bouda
zakladatelé nadace

Nadace policistů a hasičů
Ministerstvo vnitra ČR, PS 21, Nad Štolou 3
170 34 Praha 7
IČ: 26 73 87 41

Tel.: +420 974 824 030
Fax: +420 974 824 321