• O nadaci
 • Organizační složky
 • Činnost nadace
 • Kontakty
 • Aktuality
 • Dokumenty
 • Foto - Video
 • Archiv
 • Přátelé
 • Chcete přispět?
  175 787 001 / 0300
  Děkujeme!

  FINANČNÍ DARY VĚNOVANÉ NADACI JSOU BEZE ZBYTKU ROZDĚLENY MEZI NADAČNÍ RODINY.

  « zpět

  Léčebně ozdravný pobyt TTP v Bedřichově

  Koncem května ředitelství Vojenských lázeňských a rekreačních zařízení VOLAREZA, umožnilo léčebně ozdravný pobyt těžce tělesně postižených bývalých policistů a hasičů v nadační péči ve VZ Hotel Bedřichov. Celkem se zúčastnilo 52 nadačních osob s doprovodem.

  Počasí přálo na uskutečnění poznávacích výletů a příjemných procházek po okolí, které nadační rodiny plně využily podle svých zdravotních možností.


  Celý týden využívaly rodiny k poznávání přírodních krás hor nejenom ze země, ale hotel poskytl všem svezení lanovkou po celý týden zdarma.

   Stravování bylo zajištěno v rozsahu plné penze formou bufetového stolu. Pobyt TTP zpříjemnil hotelový personál svojí trpělivostí a ochotou.

  Ve chvílích odpočinku posedávaly rodiny na terase a mezi sebou diskutovaly o svých starostech a bolestech. Nezapomněly ani na ty, kterým zdravotní stav nedovolil přijet a všichni se jim se vzpomínkou, tak jako každým rokem, podepsali na pohlednici z výletu.

  Od mnohých byla slyšet slova vděčnosti a díků nadaci, nejenom za finanční pomoc, ale především za možnost setkání mezi svými. Policisté a hasiči, zůstávají policisty a hasiči do konce svého života, i když už nejsou ve službě. Svoje zdraví obětovali při záchraně jiného života, a proto očekávají a plně si zaslouží od nás uznání.

  Poděkování patří přátelům nadace, kteří svojí pomocí přispěli k uskutečnění léčebně ozdravného pobytu pro nadační skupinu těžce tělesně postižených bývalých policistů a hasičů.

  Realizaci projektu podpořila Zdravotní pojišťovna MV ČR, Nadace ČEZ, Česká pošta, s.p., Pražská plynárenská a.s., ČPP vienna insurance group, Čepro a.s. a především ředitelství Vojenského lázeňského a rekreačního zařízení.

  Zvláštní poděkování patří policistům, hasičům a občanským zaměstnancům, kteří dobrovolně a pravidelně přispívají ze svých platů finanční částkou na konto nadace pro potřeby nadačních rodin.

  Příspěvky bezezbytku pomáhají nadačním rodinám usnadnit jejich složitý život.

  DĚKUJEME.

  Mgr. Hana Procházková

   

  zakladatelé nadace

  Nadace policistů a hasičů
  Ministerstvo vnitra ČR, PS 21, Nad Štolou 3
  170 34 Praha 7
  IČ: 26 73 87 41

  Tel.: +420 974 824 030
  Fax: +420 974 824 321