• O nadaci
 • Organizační složky
 • Činnost nadace
 • Kontakty
 • Aktuality
 • Dokumenty
 • Foto - Video
 • Archiv
 • Přátelé
 • Chcete přispět?
  175 787 001 / 0300
  Děkujeme!

  FINANČNÍ DARY VĚNOVANÉ NADACI JSOU BEZE ZBYTKU ROZDĚLENY MEZI NADAČNÍ RODINY.

  « zpět

  Léčebně ozdravný pobyt těžce tělesně postižených bývalých policistů a hasičů v Bedřichově

  Léčebně - ozdravný pobyt TTP ve VZ Bedřichov ve Špindlerově Mlýně

  Koncem června se uskutečnil léčebně ozdravný pobyt těžce tělesně postižených bývalých policistů a hasičů v nadační péči ve VZ Hotel Bedřichov. Celkem se zúčastnilo 53 osob.

  Počasí přálo na uskutečnění poznávacích výletů a příjemných procházek po okolí, které nadační rodiny plně využily podle svých zdravotních možností.

  Začátkem týdne přijel pozdravit a pohovořit s TTP člen Správní rady JUDr. Vladimír Műhlfeith, členka Dozorčí rady Ing. Hana Koželuhová, spolu s ředitelem nadace PhDr. Vladimírem Šuterou CSc. Diskuse s TTP bývalými policisty a hasiči probíhala v příjemně uvolněné atmosféře.

  Celý týden využívaly rodiny nabízených hotelových služeb v rámci hotelového Wellnessu, vstupu do plaveckého bazénu, whirlpooly, parní sauny, Kneippův chodník a někdo využil také nabídky nadace a to masáže šíje a zad. Stravování bylo poskytnuto v rozsahu plné penze formou bufetového stolu. Pobyt TTP zpříjemnil hotelový personál svojí trpělivostí a ochotou.

  Ve chvílích odpočinku posedávaly rodiny na terase a mezi sebou diskutovaly o svých starostech a bolestech, nezapomněly ani na ty, co nemohly přijet a všichni se vzpomínkou se podepsaly na pohlednici z Bedřichova.

  Od mnohých byla slyšet slova vděčnosti a díků nadaci nejenom za finanční pomoc, ale především za možnost setkání mezi svými. Policista a hasič, zůstávají policisty a hasiči do konce svého života, i když už nejsou ve službě. Svoje zdraví a rodinu obětovali při záchraně jiného života a proto očekávají a plně si zaslouží od nás uznání.

  Poděkování patří přátelům nadace, kteří svojí pomocí přispěli k uskutečnění léčebně ozdravného pobytu pro nadační skupinu těžce tělesně postižených bývalých policistů a hasičů.

  Realizaci projektu podpořila Zdravotní pojišťovna MV ČR, Nadace ČEZ, Čepro a.s., Česká pošta, s.p., Pražská plynárenská a.s., ČPP vienna insurance group, a především ředitelství Vojenského lázeňského a rekreačního zařízení.

  DĚKUJEME.

  Mgr. Hana Procházková

   
  zakladatelé nadace

  Nadace policistů a hasičů
  Ministerstvo vnitra ČR, PS 21, Nad Štolou 3
  170 34 Praha 7
  IČ: 26 73 87 41

  Tel.: +420 974 824 030
  Fax: +420 974 824 321