• O nadaci
 • Organizační složky
 • Činnost nadace
 • Kontakty
 • Aktuality
 • Dokumenty
 • Foto - Video
 • Archiv
 • Přátelé
 • Chcete přispět?
  175 787 001 / 0300
  Děkujeme!

  FINANČNÍ DARY VĚNOVANÉ NADACI JSOU BEZE ZBYTKU ROZDĚLENY MEZI NADAČNÍ RODINY.

  « zpět

  Léčebně ozdravný pobyt 2020 nadačních pozůstalých rodin.

  Léčebně ozdravný pobyt 2020 nadačních pozůstalých rodin.

  V letošním roce nečekané světové zdravotnické situace se nemohl uskutečnit plánovaný léčebně ozdravný pobyt ve Španělsku určený pozůstalým nadačním rodinám po policistech a hasičích zahynulých při výkonu služby. Zhruba v totožném čase jim byl zajištěn a nabídnut náhradní desetidenní lázeňský pobyt ve čtyřhvězdičkovém luxusním komplexu Hotelu Spa Hvězda v Mariánských Lázních umístěného uprostřed lázeňské zóny pár desítek metrů nad kolonádou lemovanou léčivými prameny, parky a s centrální „zpívající“ fontánou, která několikrát denně poskytovala vskutku umělecký audiovizuální zážitek. Každou „chvíli“ tam někdo zaběhl. Pobytu se zúčastnilo 61 osob.

  Nadační maminky si po celou dobu pochvalovaly lázeňské procedury. Vedení hotelu připravilo pro tuto váženou společnost navíc i další zajímavé akce. Ubytování bylo příjemné a velice pohodlné.

  Celodenní strava formou bufetu poskytla i našim malým sirotkům velice kvalitní a zdravé stravování včetně pitného režimu.

  Mimo lázeňskou péči zbylo ještě dost času na výlety do překrásného okolí města i do vzdálenějších míst.

  Čas zbyl i na nákupy v městských obchodech či posezení v některé z cukráren na hlavní třídě.

  Večer se scházela prakticky celá nadační společnost v pohodlné, rozlehlé, velice příjemné kavárně, a když počasí dovolilo bylo možné sedět na dvou venkovních terasách. Všechny rodiny se zase jednou láskyplně denně scházely. Jakoby celostátní vážná situace všechny ještě více stmelila.

  V celém prostoru lázní jsme potkávali velice milý, ochotný a obětavý personál. Jak v sektoru zdravotnickém, gastronomickém tak i obslužném. Večery v kavárně měly příjemnou atmosféru i díky úžasné obsluze a v některé dny i živé hudbě. Rodiny prožily nádherné dny. Za to musí nadace vřele poděkovat celému managementu lázeňského komplexu a panu generálnímu řediteli.

  Nadace policistů a hasičů dále děkuje svým sponzorům. Zdravotní pojišťovně MV ČR, České poště, Nadaci ČEZ, České podnikatelské pojišťovně, Pražské plynárenské. Touto cestou také děkuje všem policistům, hasičům a občanským pracovníkům resortu Ministerstva vnitra ČR za jejich pravidelné i nepravidelné finanční dary, bez kterých by nebyla taková péče o nadační rodiny možná.

  Fe   

   

   

   

  zakladatelé nadace

  Nadace policistů a hasičů
  Ministerstvo vnitra ČR, PS 21, Nad Štolou 3
  170 34 Praha 7
  IČ: 26 73 87 41

  Tel.: +420 974 824 030
  Fax: +420 974 824 321