« zpět

Kalorie pro Nadaci policistů a hasičů

Ve dnech 4. - 7. 10. 2012 probíhala v Brně v rámci výstavy Sport Life akce na podporu Nadace policistů a hasičů "nanosilver maraton".

 

Cílem akce společnosti Nano Trade s.r.o. a Nadace policistů a hasičů bylo nejenom podpořit nadaci, ale zajímavou aktivitou vtáhnout do podpory veřejnost a zviditelnit činnost nadace.

 

Účastníci maratonu jezdili na výstavním stánku nanosilver na rotopedu a každou spálenou kalorií přispívali do pomyslné kasičky na vánoční dárky pro nadaci. Díky úsilí zástupců hasičů a policistů, kteří se v hojném počtu osobně akce zúčastnili a tím podpořili své bývalé kolegy, a mnoha dobrovolníků z řad návštěvníků výstavy, se podařilo získat dárky v hodnotě 10 000,-Kč. Příspěvek bude poskytnut formou výrobků nanosilver těžce tělesně postiženým bývalým policistům a hasičům, kteří utrpěli při výkonu svého povolání zdravotní újmu a o které se nadace stará. Nejmladšímu účastníkovi akce bylo 6 let a nejstaršímu 72 let.

 

Maratonu se osobně také zúčastnil ředitel nadace Vladimír Šutera a náměstek ředitele pro prevenci a CNP pan Václav Špéra z Hasičského záchranného sboru Jihomoravského kraje.

 

Mgr. Eva Torčíková, obchodní a marketingová ředitelka pořádající společnosti Nano Trade s.r.o. řekla: "Jsme rádi, že jsme mohli touto akcí zapojit veřejnost do drobné pomoci a informovat ji o existenci Nadace policistů a hasičů. Věříme, že spolupráce naší společnosti s nadací bude i nadále pokračovat." 

 

 

H. Procházková

zakladatelé nadace

Nadace policistů a hasičů
Ministerstvo vnitra ČR, PS 21, Nad Štolou 3
170 34 Praha 7
IČ: 26 73 87 41

Tel.: +420 974 824 030
Fax: +420 974 824 321