• O nadaci
 • Organizační složky
 • Činnost nadace
 • Kontakty
 • Aktuality
 • Dokumenty
 • Foto - Video
 • Archiv
 • Přátelé
 • Chcete přispět?
  175 787 001 / 0300
  Děkujeme!

  FINANČNÍ DARY VĚNOVANÉ NADACI JSOU BEZE ZBYTKU ROZDĚLENY MEZI NADAČNÍ RODINY.

  « zpět

  JENTAK-RACE 2022

  JENTAK – RACE – běžecko - překážkový závod ve prospěch nadace.

  V sobotu 4. června 2022 se konal 4. ročník běžeckého, překážkového závodu v zámeckém parku v Dolních Beřkovicích. Hlavním pořadatelem byl Michal Stojnov z Ochranné služby Policie ČR s kolegy a přáteli. Za příjemného červnového dne se všichni přítomní rádi opět potkali a vzájemně prožili hezké chvilky. Na pozvání nadace se zúčastnila jedna pozůstalá rodina. Martin s Markem přijeli se svým tatínkem a rozšířenou rodinou. Marek a jeho malá sestřenice Agátka závodili. Marek vystoupil na třetí stupeň vítězů. Nadační stánek navštívila a s dětmi na louce soutěžila i milá rodina profesionálního hasiče ze Středočeského kraje s malou dceruškou a nemocným synkem Vojtíškem, kterému nadace finančně přispěla na rehabilitaci a nadstandardní zdravotní péči. Ty „naše děti“ se přidaly k ostatním a se zápalem se zúčastnily připravených her a nakonec i vlastního závodu. Všem se to moc líbilo. Zámecký park se stánky se hemžil spoustou rodin s dětmi, úspěšných sportovkyň a sportovců. V těžkém terénu všichni dospělí i děti se ctí uspěli. Organizace byla profesionální. Ceny byly ceremoniálně předávané. Odpoledne navazoval na závod Dětský den s ukázkami činnosti policistů a sportovců bojových umění, které si mohly děti i vyzkoušet. Úžasné divadlo bylo bez dechu sledováno.

  Celý den velice vtipným slovem a hudbou doprovázel charismatický moderátor pan Vlastimil Čtverák, místostarosta města Roudnice nad Labem.

  Nadace z této akce obdržela symbolický šek s finančním darem v celkové hodnotě neuvěřitelných 52 000 Kč. Bude, jako vždy, rovnoměrně rozdělen mezi nadační rodiny.

  Vřele děkujeme především neúnavnému policistovi Michaelu Stojnovi, jeho obětavé paní, kolegům, přátelům, spoluorganizátorům, resortním organizačním celkům, panu moderátorovi, všem závodníkům a přítomným a všem sponzorům za tuto milou spolupráci a akci v náš prospěch.

  Těšíme se na 5. ročník.

  Využíváme této cesty, abychom jménem pozůstalých dětí po zahynulých policistech a hasičích ve službě a jménem těžce tělesně postižených bývalých policistů a hasičů, kteří se zranili při plnění služebních úkolů a dnes už i jménem policistů a hasičů ve služebním poměru, kteří se dostali do nepředvídané životní situace poděkovali všem policistům, hasičům a zaměstnancům resortu za pravidelné i nepravidelné finanční dary či jinou pomoc. Svojí laskavou solidaritou přece jenom mírní kruté osudy rodin našich „odešlých“ bývalých kolegů. 

  Fe

  Foto: archiv nadace

  zakladatelé nadace

  Nadace policistů a hasičů
  Ministerstvo vnitra ČR, PS 21, Nad Štolou 3
  170 34 Praha 7
  IČ: 26 73 87 41

  Tel.: +420 974 824 030
  Fax: +420 974 824 321